Xiaomi, 15 Temmuz’da yeni bir kablosuz ses ürünü olan Mi True Wireless Earphones 2 Basic ‘i piyasaya sürecek. Yeni kulaklıklar, şirket tarafından sosyal medya kanallarında paylaşıldı.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic, kısa süre önce piyasaya sürülen Mi True Wireless Earphones 2’nin uygun bir çeşidi olabilir. Basic modeli daha küçük bir şarj kutusu ile birlikte gelecek.

Yeni ürünün adını ”Mi True Wireless Earphones 2 Basic” olarak ortaya koyan Xiaomi tarafından bir tweet ile geldi. Bu tweet, yeni kulaklıkların 15 Temmuz‘da piyasaya sürülmesine işaret ediyor ve ayrıca kulaklıkların bir görüntüsünü ve şarj kutusunun bir bölümünü gösteriyor. Yeni kulaklık, şarj kutusu oldukça farklı olmasına rağmen Mi True Wireless Earphones 2’ye benziyor. Kulaklıklar kasaya yatay olarak oturuyor ve daha küçük görünüyor.

Xiaomi, Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelini tanıtacak

Xiaomi, Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelini tanıtacak

Bu en yeni ürün, Mi True Wireless Earphones 2 Basic olarak adlandırıldığı göz önüne alındığında, bunun Xiaomi’nin kablosuz Bluetooth kulaklıklarının uygun fiyatlı bir modeli olacağı anlaşılıyor. Bu aynı zamanda, mart ayında küresel olarak 79.99 € ‘dan açıklanan mevcut kablosuz kulaklıklardan daha düşük fiyatlandırılacağı anlamına geliyor.

Earphones 2 Basic’in sadece daha küçük değil, aynı zamanda daha düz bir şarj kutusuna sığacağını söyleyebiliriz. Kasa, kompakt bir tasarıma sahip. Kulaklıklar, mevcut model gibi dikey olarak konumlandırmak yerine yatay olarak konumlandırılmış.

Ayrıca, LHDC Bluetooth Codec desteği ve çevresel gürültü giderme gibi özellikler açısından farklılıklar olabilir ancak, bu sadece şimdilik bir spekülasyon ve Earphones 2 Basic 15 Temmuz’da piyasaya sürüldüğünde tam olarak neler sunduğunu öğreneceğiz. Ana model halihazırda Türkiye’de satılıyor. Basic modelinin de ülkemize gelmesini bekliyoruz. Güncel teknoloji haberleri için bizi takip etmeye devam edin!