Xiaomi uygun fiyatlı ürünlerini Türkiye’ye getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay duyurulan iki önemli ürün Mi 9T ve Mi Band 4′ün Türkiye’de satışa çıkacağı Xiaomi tarafından geçtiğimiz haftalarda resmi olarak açıklanmıştı. Bugün ise Xiaomi yaptığı açıklamada her iki ürünün de satışa çıkacağı fiyatı açıkladı. 

Xiaomi, Mi 9T ve Mi Band 4’ün Türkiye Fiyatları açıklandı

Çin’de iki farklı versiyonla satışa çıkan Mi Band 4’ün Türkiye’de sadece Standart versiyonuyla satışa çıkacağı açıklandı. Mi Band serisinin ilk renkli ekranlı versiyonu olan Mi Band 4’ün fiyatı ise 299 TL olarak belirlenmiş durumda. Türkiye’de Temmuz ayının başında satışa çıkacağını belirtelim.

Xiaomi‘nin bu yıl içerisindeki en iddialı süper orta segmnet telefonlarından biri olan Mi 9T ise Türkiye’de satışa çıkacak bir diğer ürün. Önde yer alan Pop-up kamerası ve arka tarafta yer alan 3 kamerayla dikkatleri üzerine çeken Mi 9T Türkiye’de 6GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip modeli 3.799 TL’den satışa çıkarken. 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip modeli ise 3.999 TL’den satışa sunulacak. Telefon Temmuz ayı içerisinde satışa sunulacak.

Xiaomi fiyatlandırma konusunda oldukça güzel bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Özellikle Mi Band serisinin yeni üyesi bir nevi standart saat görünümünü de aldığını göz önüne alırsak gerçekten iyi bir iş çıkardığı su götürmez bir gerçek.