A101, indirimli fiyatıyla Xiaomi Amazfit Bip akıllı saatini satışa sundu. Bugünden itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında Xiaomi Amazfit Bip A1608 modeli uygun fiyatla satışa sunuluyor.

Xiaomi’nin en çok satan akıllı saatlerinden biri olan bu model uygun fiyatıyla satın alınabilir. Piyasadaki akıllı saatler malum, kurdan ötürü yüksek fiyatlara sahip.

Piyasada ortalama 400 – 450TL arasında bir fiyata satılan Amazfit Bip A1608, A101 mağazalarında 359 TL‘den satışa sunuldu. Cihaz iOS ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. 1,28 inç renkli ve yansıma önleyici ekran ile gelen akıllı saat tam dolu pille 30 günden fazla varan kullanım imkanı vadediyor.

Xiaomi Amazfit Bip indirimli fiyatıyla A101'de satışta!

Renkli dokunmatik ekranı, uzun şarj ömrü ve pratik kullanım özellikleriyle ön plana çıkan Xiaomi Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat, şık gövde ve kayış tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanıcılarını daha aktif olmaya teşvik eden model, yaptıkları etkinlikleri kayıt altına alma şansı tanıyor. Üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor. 

Kare formunda ekrana sahip olan Xiaomi Amazfit Bip A1608, Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat – Global Versiyon – Beyaz – Ios ve Android uyumlu model, dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen gövdesi ve silikon kayışı sayesinde rahat bir kullanım sağıyor. Güçlü ve dayanıklı bir donanıma sahip olan model, gelen yazılım güncellemeleri sayesinde her geçen gün daha da yetenekli oluyor.

3 + AF kaplama ile desteklenen 2.5 D Corning Gorilla Glass ekranı, yoğun aktiviteler esnasında oluşabilecek darbelere karşı dayanıklı olabilmesine yardım ediyor.

IP68 sınıfı – yağmura, toza ve sıçramaya dayanıklı olması, sadece yoğun antrenmanlarda değil günlük kullanımda da akıllı saat için endişelenme ihtimalini ortadan kaldırıyor. 190mAh Li-Polimer bataryası, 30 günü aşan uzun şarj ömrü sunuyor.

Amazfit Bip A1608 genel özellikleri

  • 1.28 inç renkli ve yansıma önleyici ekran
  • 30 gün pil ömrü
  • Uyku takibi
  • Kalp ritmi ölçme
  • Koşu, yürüyüş ve bisiklet için tam uyum
  • iOS ve Android işletim sistemleriyle tam uyumlu
  • 31 gram ağırlığında
  • 2 yıl garantili