Technolabs ekibi olarak araştırma haberlerimize devam ediyoruz. Biz teknoloji aşıkları olarak her türlü teknolojiyi inceliyor ve takip ediyoruz. Bazen ilginç ürünleri araştırıyor bazen de test ediyoruz. Bu sefer Türkiye’de teknoloji marketlerde satılan en pahalı mouse araştırmasına başladık. Sizlere bu yazı aracılığıyla bir o kadar ilginç olan araştırma sonucumuzu paylaşacağız.

Kimi bilgisayar kullanıcıları için mouse iki tık bir scroll şeklinde basit bir işleve sahip olabilir. Ama hem teknolojiyi takip eden hem de oyun oynayanlar için mouse ayrı bir heyecan ayrı bir tutku adeta. Daha da net ifade etmek gerekirse oyunlardaki en büyük başarı unsurlarını sayın derseniz kuşkusuz ki üstün özelliklere sahip bir mouse sizi yenilmez yapacakların başında geliyor dersek abartmamış oluruz.

Türkiye’deki en pahalı mouse ne kadar?

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda tanınan veya az tanınan mouse markası bulunuyor. Araştırmamıza önemli teknoloji perakende mağazalarında satılan binlerce mouse modelini dahil ederek ilerledik. Logitech, HyperX, HP, Microsoft, Razer, Asus, SteelSeries, Corsair, MSI, Cooler Master gibi dev markalar en pahalı mouse araştırma sürecimize dahil oldu.

Fiyat araştırmamızı yaparken geçici görme bozukluğu yaşasak da size Türkiye’nin en pahalı oyuncu mouse’unun %15 indirime girdiğini müjdelemek istedik. 2922,78 TL sizin kulağınıza nasıl geliyor? Mouse’a bu kadar para verilir mi? Kafayı mı yediniz? demeyin! Zira 2922,78 lira mouse’un fiyatı değil bahsettiğimiz %15’lik indirim bedeli! Cidden 1 Nisan şakası değil Mayıs ayındayız, şimdi sıkı durun; Türkiye’nin en pahalı mouse’u Cooler Master MM-710-WWOL2 16.000 DPI Oyuncu Mouse olarak kayıtlara geçebilir. Normalde 19.485,21 TL olarak satılan ürün yapılan indirimle 16.562,43 TL üzerinden satılır hale gelmiş. Yani büyük fırsat, kaçırmayın!

Türkiye’deki en pahalı mouse ne kadar?

Hatta ürünün hepsiburada üzerinden satıldığını da buradan belirtelim. Merak edenler kendi gözleriyle görebilir. En pahalı mouse için yapılan üç değerli yorumu da buradan paylaşmadan edemeyeceğiz.

HG: “Mükemmel. Kardeşime aldık tam bir fiyat performans ürünü. 20.000 TL verdik artık içinde yaşıyoruz. Almasaydık nerede yaşardık bilemiyorum.”

FS: “Böyle bir Mouse yok bilgisayarımın performansını artırdı resmen”

İÇ: “mükemmel mause böyle bi mause yok bilgisaya filen gerek yok her işinizi hallediyor”

En pahalı mouse olan Cooler Master MM-710-WWOL2 16.000 DPI teknik özellikleri:

AydınlatmaYok
BağlantıKablolu
Buton Sayısı6
DPI16000 DPI
Kullanım AmacıOyun
Mouse FormuSağ El
Mouse TipiOptik
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24