Ubisoft’un Türkiye’de 135 TL fiyat etiketiyle sunduğu Tom Clancy’s The Division oyunu PC oyuncuları için ücretsiz oldu. 2016 yılında piyasaya sürülen oyun dünya gelinde 10 milyonun üzerinde sattı.

Şirketler ücretsiz oyun dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor. Epic Games son zamanlar güzel kampanyalar yapmıştı. Şimdi ise oyuncuları sevindirecek haber Ubisoft’tan geldi.

Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu!

Popüler oyun The Division, PC oyuncuları için kısa süreliğine ücretsiz oldu. Uplay platformunda oyunun 135 TL değerindeki standart versiyonunu herhangi bir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kütüphaneye eklenen oyun sonsuza kadar sizin olacak.

Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu!

Ubisoft, The Division oyununu 2016 yılında piyasa sürmüştü. Etkileyici bir hikayeye sahip olan oyun, New York City’de küresel bir pandeminin ortasında geçiyor. Açık dünyası, multiplayer özellikleri ve görsel kalitesiyle de dikkat çeken The Division, dünya genelinde 10 milyondan fazla satarak güzel bir başarıya ulaştı.

Oyun açıklaması:

Kara Cuma sırasında, müthiş bir salgın büyük bir hızla New York’u etkisi altına alıyor. Kamu hizmetleri bir bir çöküyor. Yiyecek ve su kıtlığı birkaç gün içinde şehri kaosa sürükleyecek. İşte tam bu anda taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division devreye giriyor. Normalde toplumun içinde sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen bu ajanlar aslında gerektiğinde toplumu kurtarmak için bağımsız olarak eyleme geçmek üzere eğitilmiş.

Bedava oyunu bu bağlantıdan 1 Eylül saat 10:00 ila 8 Eylül saat 11:00 tarihleri arasında alabilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.