Herkese selamlar,

Aynen başlıkta da gördüğünüz gibi TechnoLabs yenileniyor. Yaklaşık 14 yıllık maceramızda yeni bir dönüm noktasına geldik. Sitemizi baştan aşağı yenileme sürecindeyiz. Tasarımından, içeriğine varıncaya kadar. Hatta mantalitemizi bile yenileme yoluna gidiyoruz. İşe tasarımı yenilemek ile başladık. Son birkaç ayda bizim için zorlu bir süreç olsa da, işin zor kısmını çözdük gibi. Bundan sonra en hızlı ve doğru bilgiyi sizlere anında ulaştırmaya çalışacağız.

TechnoLabs tepeden tırnağa yenileniyor

Bu süreçte, elimizden geldiğince en doğru yatırımları yapıp, hem güncel teknolojiyi yakalamak için çaba sarf ettik, hem de sitemizin alt yapısında çok önemli değişiklikler gerçekleştirdik. Elbette bizler de insanız. Hatalı olduğumuz ya da tam becerediğimiz noktalar da olabilir. Sizlerin desteği ile bunları çok hızlı bir şekilde aşacağımıza eminiz.

Herhangi bir şekilde sitemiz içinde beğenmediğiniz, aksadığına inandığınız bir nokta görürseniz bizlere buradan mesaj atabileceğiniz gibi, sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşıp, geri bildirim verebilirsiniz. Yenilenen TechnoLabs’ı birlikte daha ileriye taşıyacağımıza, sizlerin istekleri doğrultusunda yönlendireceğimize inanıyoruz.

Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz.