Steam Bahar temizliği etkinliği bugün başladı. 21 ve 28 Mayıs arası sürecek etkinlikten ‘Bahar temizliği etkinliği 2020’ rozetini kazanabilirsiniz.

Steam Bahar temizliği etkinliği başladı

Steam, ‘Bahar temizliği etkinliği’ başlattı. Etkinliğin amacı kütüphanenizdeki bir türlü istediğiniz ama oynayamadığınız oyunları ‘Bahar temizliği’ adı altında oynamak. Bu oyunları oynayarak ‘Bahar temizliği etkinliği 2020’ rozetini de kazanabilirsiniz. Toplam 7 adet farklı oyun oynamanızı isteyen sistemde, rozeti kazanmak için 5 ödülü kazanmanız gerekiyor. Etkinlik 28 Mayıs’a kadar devam edecek.

Steam Bahar temizliği etkinliği başladı

Steam Bahar temizliği etkinliği

Her bir ödül için çoğunluğu rastgele seçilen 3 oyundan 1 tanesini oynamanız gerekiyor. Bu görevler ise şöyle;

  • Sıradaki oyun: Kütüphanenizden uygun oyunu bulup sıradaki oyunu tavsiye etmek için makine öğrenimimi kullandım. Sizin gibi oyuncular bu oyunlara *bayılıyor*! Ben de bayılacağınızı düşünüyorum.
  • Şanslı günüm: Şans, kapıyı çaldığında şansı içeri davet etmektir. Merhaba dünya, ben geldim ve yanımda bu rastgele oyunlardan birini oynama fırsatı getirdim!
  • Eski aşk: Nostaljik mi hissediyorsunuz? Eski aşkınızı tekrar alevlendirin! Eskiden oynadığınız ve zamanında bayıldığınız bu oyunlardan birini oynayın.
  • Zaman makinesi: Bellek tazeleyin! Steam’de sahip olduğunuz ilk, ikinci veya üçüncü oyunu oynayın! Eski güzel günler….
  • Güvenilir [insan] arkadaş: Güvenilir insan arkadaşınız tarafından tavsiye edilen bir oyunu oynayın. Duyduğuma göre arkadaşlar böyle durumlar içinmiş. İlginç.
  • Remote play together: Kamu spotu // arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz oyunlarınızın olduğunu biliyor muydunuz? Remote play together ile oyuna sahip olan bir oyuncu oyunu başlatır ve arkadaşları eğlenceye dahil olmak için hızlıca ona katılabilir. // Spot sonu.
  • Yeni eklendi: Analizlerime göre bu sene birçok harika oyun sahibi olduğunuzu görüyorum. Bunlardan birini oynamanızı tavsiye ediyorum!