Serious Sam serisinin dördüncü oyunu Serious Sam 4 ’ün oynanış fragmanı, dün gerçekleştirilen ‘Devolver Direct’ etkinliğinde yayınlandı. Oyunun çıkış tarihinin ağustos olduğu doğrulandı.

Serious Sam, Serious Sam 2 ve Serious Sam 3: BFE serisi birçok yayıncı ile piyasa sürülmüştü ancak, oyunun geliştiricisi her zaman Croteam‘di. Şimdi ise Croteam, serinin yeni oyununu yayınlamaya hazırlanıyor.

Oyunun yeni fragmanında, savaşacağınız zengin bir alan, silah sesleri ve çok sayıda canavar var.

Serious Sam 4 çıkıyor: İşte yeni oyun fragmanı

Serios Sam 4 oynanış fragmanı 1 dakikadan biraz fazla. Bu kısa fragman ile efsane seride bulunan canavarları ve silahları üst düzey grafiklerle görüyoruz. Oynanış fragmanında makineli tüfekler, savaş silahları, av tüfeği, toplar ve çift namlulu silahları yakından görmek mümkün. Aktif bir yanardağın yakınındaki köyler, kırsal bölgeler, donmuş üsler ve lavlı cehennem tarlaları da dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Serious Sam 4 oyunun içerisinde ayrıca motosiklet, kurşun geçirmez Popemobile gibi araçlar da yer alacak. Aynı zamanda Rodriguez, Jones, Hellfire ve ekibin geri kalanı, artık sadece ara sahnelerde görünmeyecek ve serinin yeni oyunu Planet Badass’te Sam’e katılacaklar.

Serious Sam 4 çıkıyor: İşte yeni oyun fragmanı

Kaliteli grafiklere sahip olan Serious Sam serisi, dördüncü oyunuyla da bu kaliteyi devam ettirmiş. Bu serinin de açık dünya tecrübesi olmayacak.

İlginizi çekebilir; PC oyunculuğu Koronavirüsten ne kadar etkilendi?

Serious Sam 4, öncekiler gibi tamamen kaostan oluşan bir oyun olacak. Oyundaki amaç Sam olarak dünyayı korumak olacak. Oyun, yapılan açıklamalara göre PC Steam ve Stadia platformlarında yayınlanacak. Ayrıca yurt dışında 40 dolarlık fiyat etiketine sahip olan oyun, ülkemizde 76 TL’ye satılacak.

Oynanış fragmanı bizleri daha da heyecanlandırdı. Merakla bekliyoruz. Güncel haberler için bizleri takip etmeye devam edin!