Sea of Thieves Steam’e geliyor! Rare Ltd’nin geliştiricisi ve Xbox Game Studios’un yayıncısı olduğu Sea of Thieves, 3 Haziran’da Steam kullanıcılarına indirilebilir olacak.

Sea of Thieves Steame geliyor

Sea of Thieves Steam’e geliyor

Mart 2018’deki çıkışından bu yana 10 milyon ‘korsan’ oyuncuya sahip olan Sea of Thieves, şimdi Steam kullanıcıları ve mevcut topluluk, beraber çapraz oyunun tadını çıkarabilecekler.
Şu anda tam olarak fiyatı Steam‘de listelenmese de Microsoft Store‘daki gibi 258 TL civarında olacağını tahmin ediyoruz. Sea of Thieves ayrıca Xbox Game Pass‘e de dahil. Xbox Game Pass abonelik satın alarak Sea of Thieves ve yüzlerce oyuna erişim sağlayabilirsiniz.

Nisan ayında en son ücretsiz güncellemesi Ships of Fortune oyun için piyasaya sürüldü, bu güncelleme ticaret şirketlerinden birine elçi olmanızı sağlıyor. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte özel arena modunda mürettebat arkadaşlarının birbirlerini canlandırma yeteneği ve evcil hayvan olarak kediler eklendi.

Sea of Thieves

Oyunun synopsisinden çevrilmiştir: Sea of Thieves, yelken, dövüş, keşfetme ve yağmalamaya kadar yani korsan hayatı yaşamak ve kendi başınıza bir efsane olmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte bir korsan deneyimi sunuyor. Belirlenmiş herhangi bir rol olmadan, dünyaya ve seçtiğiniz diğer oyunculara yaklaşma konusunda da tamamen özgürsünüz.
İster grup olun, ister yalnız, bu devasa dünyada diğer mürettebatlarla karşılaşacaksınız! Bunlar dost mu, düşman mı olacak? Nasıl bir tepki vereceksiniz?