Pandemi, bazı ülkelerde yavaş yavaş etkisini yitirmeye başlasa da, evden çalışan insanlara hala dışarı çıkılmaması ve toplantıların da internet üzerinden yapılması öneriliyor. Bu, Skype, Zoom, Discord ve Google Hangouts gibi platformların hala yaygın olarak kullandığı anlamına geliyor. Bu tür platformlar toplantılar için mükemmel olsalar da, daha güzel bir yer daha var; Red Dead Online!

Red Dead Online toplantılar için kullanılıyor

Red Dead Online toplantısı

Viviane Schwarz kısa süre önce Twitter’da, çevrimiçi bir oyunda toplantı yaptıklarını ve bu deneyimle ilgili hikayesini paylaştı.

Tweet’te şöyle yazıyor: “Zoom berbat, bunun yerine Red Dead Redemption’da toplantılar yapmaya başladık. Kamp ateşinde oturup, kurt uğultularıyla birlikte projeleri tartışmak gerçekten güzel.”

Ardından yaşadığı birkaç aksaklığı da şöyle söyledi: “Bazı teknik aksaklıklar yaşıyoruz, bazen toplantı masasının herkeste görünür olmaması ve yere oturma butonuyla en yakındaki kişiyi boğma butonunun da aynı olması gibi. Yine de Zoom’dan iyi.”

Tweet dizisinin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

  • “Kahve söylemiştim ancak henüz gelmedi.”
  • “Büyük ihtimalle posta ofisine gitti, posse’a tekrar katılmayı dene.”
  • “Evet, işe yaradı, ayrıca atımı da iyileştirdi.”
  • “Çok iyi. Ne diyorduk? Kaç sayfa ola…”
  • “Silah sesi miydi o?”
  • “Endişelenmeyin, beyaz bayrağı çektik.”

İlginizi çekebilir;

Rockstar, Red Dead Online’daki haftalık bonusları açıkladı. Yeni başlayanlar için posse (çete) oluşturma ücretleri 8 Haziran’a kadar ücretsiz. Bu, herkesin bunun için bir ödeme yapmak zorunda kalmadan kalıcı bir posse oluşturabileceği anlamına geliyor.