Realme X3 Pro hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor ancak şirket hala konu hakkında sessiz kalıyor. Bu yılın başlarında TENAA’da RMX2121 model numarasına sahip bir cihaz görünmüştü. Bugün RMX2083 kod adlı farklı bir cihaz, Snapdragon 855+ ile Geekbench üzerinde ortaya çıkarak hangisinin gerçek X3 Pro olduğu sorusunu gündeme getirdi.

Realme X3 ve Realme X3 Superzoom Snapdragon 855+ ile gelmişti. Şirket eğer böyle bir cihaz çıkarırsa Snapdragon 855+ işlemcisini kullanır mı? Bu listeye göre akıllarda soru işareti bıraktı.

Realme X3 Pro Geekbench'te göründü!

Realme X3 bazı iyi özelliklere sahipken Superzoom, telefoto kamerada 5x optik yakınlaştırma, 12 GB RAM ve 32 MP selfie kamera ile seriyi başka bir seviyeye taşımıştı.

Realme X3 Pro Geekbench’te göründü!

Tüm bu sızıntılara ek olarak Realme X3 Pro’nun TUV Rheinland sertifikasına sahip olduğu bildirildi ve mevcut belge, tahmin edilen telefonun 65W hızlı şarj desteği ile birlikte geleceğini gösteriyor. RMX2170 model numarasına sahip telefon, çift batarya ünitesi ile donatılmış olarak gelebilir ve bataryalardan birinin tipik değeri 2.250mAh’dir. RMX2170 model numarasına sahip telefonun diğer düzenleyici platformlarda görüldüğü bildirildi. Haberler oldukça kafa karıştırıcı çünkü şimdiye kadar RMX2121 model numaralı telefonun Realme X3 Pro olduğu tahmin ediliyordu.

Gizmochina tarafından yayınlanan bir rapora göre RMX2170 model numaralı bir telefon, Temmuz ayında Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) ve Wi-Fi Alliance platformlarında çoktan ortaya çıktı. Benzer bilgilere sahip başka bir telefon da Haziran ayında TUV Rheinland Japonya’nın veritabanında görülmüştü. Bu gelişme biraz şaşırtıcı çünkü şimdiye kadar Realme RMX2121 model numaralı bir telefonun Realme X3 Pro olması bekleniyordu.

İlginizi çekebilir; Oppo A91 incelemesi

Ayrıca, RMX2121 model numarasına sahip bir telefon da TENAA’da görüldü. Liste, telefonun pilinin 2.200mAh olduğunu gösteriyor ve bu da Realme X2 Pro’dakine benzer bir çift hücreli pil olabilir. Bahsedildiği gibi RMX2170 model numarasına sahip telefonun da çift hücreli bir batarya ile donatılmış olduğu söyleniyor.

Bu akıllı telefonlar hakkında daha fazla rapor çıkana kadar beklememiz gerekiyor. Cihazlar hakkında bilgiler geldiğinde paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!