Porsche 718 Boxster ve Cayman, GT4’de bile 4.0 motor, 6 silindir. İsteğe bağlı 7 ileri vitesli PDK şanzıman seçeneği ile birlikte geliyor.

Porsche 718 Boxster ve Cayman en kapsamlı standart donanımla geliyor

718 Boxter ve Cayman hayranı olmak için ne güzel zamanlar, neden mi? Çünkü Porsche kullanıcılarını dinlemeye karar verdi ve yeni teklifini sundu. Boxster Spyder ve Cayman GT4 artık önceden standart olmayan 4.0 litre motor ve 6 düz silindir özelliklerine standart olarak sahip. Standard donanımda 6 ileri vites manuel şanzımana sahip olacak bu araçlara isteğe bağlı olarak 7 ileri vites PDK şanzıman da takılabilecek. Ama eğer bu sizin için yeterli değilse ve daha fazlasını arıyorsanız?

Stuttgart ahalisinin size bir teklifi var. Teklif 718 grubunun tamamındaki standart donanımları yükseltiyor. Çift bölgeli otomatik klima sistemi, ısıtıcılı ön koltuklar, otomatik karartmalı ve yağmur sensörlü aynalar, Apple CarPlay ve Porsche Dinamik Işık Sistemi (PDLS) ve dahası… 2021’de gelecek yeniliklerden diğeri ise 7 ileri vitesli PDK şanzıman, hani şu 911 modellerinde aşık olduklarımızdan.

Peki, bu size ne kadara patlayacak? Türkiye pazarında ne kadara satılabileceğini kestirmek zor ancak 4.0 litre 718 Cayman ve Boxter GTS araçlarının fabrika çıkış fiyatları 88,150$ ve 90,250$ gibi bir fiyata sahip olacak. Bu arada, her iki model içinde ön siparişler alınmaya başladı! İlk parti siparişinde yer alan müşteriler araçlarına 2021’in başlarında kavuşmuş olacak.

Porsche 718 Boxster ve Cayman en kapsamlı standart donanımla geliyor