POCO, yeni orta seviye akıllı telefonu C3’ün bazı kamera özelliklerini ve tanıtım tarihini açıkladı. Resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre POCO C3, arka tarafında üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Tanıtım tarihi ise 6 Ekim olarak açıklandı.

Xiaomi markası olan POCO, yeni orta seviye akıllı telefonu C3 modelinin duyurulmasından önce Twitter’dan yaptığı paylaşımda cihazın kamera özelliklerini ve tanıtım tarihini duyurdu.

Tanıttığı fiyat/performans ürünleriyle genel kitleye hitap eden telefon markası POCO, önümüzdeki günlerde ülkemizde de POCO X3 modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. C3’ün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil.

POCO C3 kamera özellikleri

Twittter hesabından yapılan paylaşımda cihazın kamera özelliklerine dair bazı bilgiler de ortaya çıktı. POCO C3, arka tarafında 13 MP‘lik ana kamera, makro sensörü ve derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Kamera kurulumunun hemen altında POCO yazısı bulunuyor. Telefonun henüz tüm teknik özellikleri henüz açıklanmadı fakat, POCO Hindistan’ın son paylaşımında gün boyu oyun oynama vaadiyle pil ve performans özellikleri vurgulanıyor.

POCO henüz C3’ün tüm teknik özelliklerini açıklamadı, ancak akıllı telefonun Helio G35 yonga seti, 6,53 inç HD+ ekran ve 5.000mAh pil ile birlikte gelen yeniden markalanmış bir Redmi 9C olduğu söyleniyor.

POCO C3, Redmi 9C ile benzer özelliklere sahip olacak.
Redmi 9C

Redmi 9C’de 5 MP selfie kamerası bulunuyor ve arkadaki üçlü kamera kurulumu, 13 MP ana, 2 MP makro ve 2 MP derinlik sensöründen oluşuyor.

İlginizi çekebilir; POCO X3 tanıtıldı: İşte özellikleri