Netflix’in bir süredir üzerinde çalıştığı yeni filmi The Old Guard’dan ilk fragman geldi. Aksiyon ve fantezi türündeki yeni film, 10 Temmuz’da izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Netflixin yeni filmi The Old Guarddan ilk fragman geldi

The Old Guard’dan ilk fragman geldi

Son dönemlerde yapımcılığını bizzat üstlendiği birçok dizi ve filmlerle ünlenen Netflix’in The Old Guard isimli çizgi romanından uyarlanan bu filminin ilk fragmanı bugün Netflix’in YouTube kanalında yayınlandı. Yönetmenlik koltuğunda Gina Prince-Bythewood oturan The Old Guard’ın başrolünde yıldız oyuncu Charlize Theron yer alıyor.

The Old Guard

“Sonsuzluk göründüğünden daha zordur. Andy (Charlize Theron) adlı bir savaşçı önderliğindeki birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, gizemli bir ölümsüzlüğe sahiptir. Bu gizli grup, yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Ancak ekip acil bir görev için çağrıldığında bir anda olağan dışı yetenekleri ifşa olur. Grup, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Şimdi Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) adlı asker, her yolu kullanarak grubun bu tehdidi ortadan kaldırmasına yardım etmek zorundadır. Greg Rucka imzalı beğenilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, ayakları yere sağlam basan sert ve aksiyon dolu bir öykü. 10 Temmuz’da Netflix’te.”

Süper kahraman filmi The Old Guard’ın ilk fragmanı gerçekten heyecan verici görünüyor. 10 Temmuz’da yayınlandığında istediği beğeniyi toplayacak mı göreceğiz.