Netflix Ağustos Ayı içerikleri açıklandı. Gün geçmiyor ki, dizi ve film izleme platformu Netflix’in adını duymayalım. Netflix’in geçtiğimiz günlerde Türkiye’den çekileceği iddia edilmişti. Bunun nedeni ise: Netflix’in Türk yapımı Orijinal Dizisi olan ve daha çekimlerine dahi başlanmayan “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinin eşcinsel karakter bulundurması. Söylenenlere göre eşcinsel karakter bulunmasını normal karşılamayan Hükümet, Netflix’e kısıtlama getirmek istedi ve Netflix’te Türkiye’den çekilme kararı aldı. Tabii sonradan açıklananlara göre; Netflix Türkiye bu olayları yalanladı ve Türkiye’den çekilmeyeceğini iddia etti.

Netflix Ağustos Ayı içerikleri

İlginizi çekebilir; Netflix HD destekli telefonlar ve tabletler

Netflix’in abonelik satışları, özellikle Koronavirüs pandemisi sonrası ülkemizde tavan yapmış durumda. Netflix, Türkiye macerasına hız kesmeden devam ediyor. Netflix Ağustos Ayı içerisinde Türkiye’ye özel olarak yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Bakalım Netflix Ağustos Ayı içerikleri abonelik yenilemeye değecek mi?

Netflix Türkiye’de yayınlanacak orijinal dizi ve filml listesi

Netflix Ağustos Ayında Türkiye’de yayınlanacak diziler

  • The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)
  • Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)
  • High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)
  • Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)
  • Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)
  • Hoops (21 Ağustos) Netflix

Lucifer: 5. Sezon (Netflix Orijinal Dizisi)

The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)

Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)

Hoops (21 Ağustos)

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)

Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)

Netflix Ağustos Ayında Türkiye’de yayınlanacak filmler

  • Project (14 Ağustos)
  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı (5 Ağustos)
  • Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Project (14 Ağustos)

Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı (5 Ağustos)

Netflix, Türkiye macerasına hız kesmeden devam ediyor. Netflix Ağustos ayında Türkiye’ye özel olarak yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Bakalım Netflix Ağustos Ayı içerikleri abonelik yenilemeye değecek mi?The Rain ve Lucifer’ın yeni sezonları kuşkusuz listeye damgasını vurmuş durumda. Bunların dışında Güney Kore yapımı, Stranger’ın da ülkemizde Top 10 listeleri içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Eğer iptal edilmeseydi Netflix Orijinal Dizisi olan, Türk yapımı “Şimdiki Aklım Olsaydı” isimli diziyi de bu ay Netflix üzerinden izliyor olacaktık.

Siz önümüzdeki ay Netflix’ten hangi dizileri izleyeceksiniz?