Logitech, performansıyla dikkat çeken yeni oyuncu kulaklığını duyurdu. Logitech G733 kablosuz oyuncu kulaklığı, konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı ses teknolojileriyle bir araya getiriyor.

Birbirinden farklı renk seçenekleri sunan G733 kablosuz oyuncu kulaklığı, performansını ve rahatlığını artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekiyor. Bu en yeni oyuncu kulaklığı, profesyonellere sıkı antrenman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için, saatlerce kullanılabilecek derece de konforlu ve dayanıklı olarak tasarlanmış.

Logitech G733 özellikleri

Logitech G733 kablosuz oyuncu kulaklığı duyuruldu

Kapsama alanı 20 metreye kadar olan kablosuz oyuncu kulaklığının BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu ve 29 saatlik pil ömrü var. Sürücüsü PRO-G 40 mm ve frekans tepkisi ise 20 Hz-20 KHz olarak açıklandı.

G733, USB-C ile şarj oluyor. Kutuda, kulaklığın PC’ler ve PS4’lerle uyumluluğunu sağlayan 2.4GHz Lightspeed USB alıcısı var. G733 ayrıca, DTS X 2.0 sanal surround sesi destekliyor ve Logitech’in G Hub yazılımıyla özelleştirilebilir.

Logitech G733, Pro X Lightspeed’den daha düşük bir fiyat noktasında olsa da plastik yapısı sayesinde 278 gramla, daha hafif olarak karşımıza çıkıyor. Her ikisi de makinede yıkanabilir nefes alabilen kulak pedleri ve destekleyici süspansiyonlu kafa bandı sayesinde tüm gün rahat bir kullanım sunacak. Renkli kafa bandı, farklı bir görünüm için ters çevrilebilir ve yeni bir renkle değiştirilebilir. Ayrıca G733, siyah, beyaz, mavi ve lila renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G733 kablosuz oyuncu kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük