LG Harmony 4 akıllı telefon ABD’de görücüye çıktı. Görünüm ve özelliklere göre telefon, Ağustos 2019’da piyasaya sürülen LG K40S’yi andırıyor. Telefonun arka paneli yeniden tasarlanmış ve cihaz Android 10 işletim sisteminde çalışıyor. Yeni LG Harmony 4’ün diğer önemli özellikleri arasında 3.500 mAh pil, çift arka kamera ve sekiz çekirdekli işlemci bulunuyor. Telefon tek bir renk seçeneğiyle satılacak.

LG Harmony 4 139 $ fiyatla satışa çıktı. Titan renginde ve tek bir 32GB depolama modeli mevcut. LG, akıllı telefonun global varyantı veya ne zaman piyasaya sürüleceği ile ilgili ayrıntıları belirtmedi.

LG Harmony 4 teknik özellikleri

LG Harmony 4, 6.1 inç FullVision HD + ekrana sahip ve Android 10 işletim sistemiyle geliyor. Sekiz çekirdekli işlemci, 3 GB RAM ve 32 GB’a kadar dahili depolama desteği mevcut. Hafızası, microSD kart (2 TB’a kadar) ile daha da genişletilebilir. Arkadaki çift kamera kurulumu 13 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ikincil kamera ile geliyor. Arka kameralar bir kamera modülünün içine yerleştirilmiş. Yeni LG akıllı telefon, selfie ve video görüşmesi için, ekranın ön yüzeyinde su damlası çentiğinin içine dahil olan 8 megapiksel bir kamera ile geliyor.

LG Harmony 4 duyuruldu: Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor!

İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy M01s, 3900mAh pil ile onaylandı!

Harmony 4 akıllı telefonunun bağlantı seçenekleri arasında şarj için 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth v5.0 ve USB C Tipi bağlantı noktası bulunuyor. 12 saate kadar konuşma süresi sağladığı söylenen 3.500mAh pile sahip. Arka kamera modülünün hemen altında bir parmak izi sensörü de var. LG, kenarlardaki metal çerçevenin telefonu hasardan koruduğunu ve “şık bir görünüm” sağladığını iddia ediyor. Son olarak, telefon 156.21 x 74.168 x 8.636mm boyutlarında.