HUAWEI Uygulama Mağazası ‘na yeni uygulamalar eklemeye devam ediyor. Şimdi ise Telegram, Viber ve TikTok gibi sosyal medya uygulamaları da eklendi. Bunlarla beraber Cut Cut, PicsArt ve PhotoGrid gibi fotoğraf düzenleme uygulamaları da eklenenler arasında.

Diğer uygulamaları ise aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

  • Spor, medya ve eğlence: The Sun ve The Times, talkSPORT.
  • Oyun: Asphalt 9, Clash of Kings, Game of Thrones, Rise of Kingdoms.
  • Haritalar, navigasyon ve arama: Qwant search, HereWeGo maps, ve Sygic navigation.
  • Seyehat ve konaklama: Türk Hava Yolları, Booking.com, Skyscanner, Emirates, Lufthansa ve daha fazlası.
  • Eğitim: BBC Learning English, ClasseViva, ve Kahoot!
  • Alışveriş:  Lidl, JD Sports, AlliExpress, ve Rakuten
  • Finans: Caixa Bank, Santander, BoC Pay, DBS Digibank, Eurobank, Société Générale
HUAWEI Uygulama Mağazası genişliyor

HUAWEI gün geçtikçe yeni uygulamaları ekleyerek mağazasını genişletmeye devam ediyor.

HUAWEI Uygulama Mağazası güncellemesiyle birlikte, beş yeni ortaklığını da duyurdu

HUAWEI, dünya çapında ürün ve yazılım ekosisteminde aylık aktif kullanıcı sayısında yüzde 25’lik bir artışa dikkat çekti. Şirket bugün 1 + 8 + N ekosistemini genişletmek için yeni uygulamalar ve ortaklıklar duyurdu. Samsonite, 360 Robot Vacuum Cleaner, Kärcher, Joyoung Intelligent Thermostatic Electric Kettle ve OPPLE Lighting ile ortaklıklar kuruldu.

Samsonite seyahat ederken çok daha iyi faydalar sağlamak için HUAWEI ile ortaklık sağladı. 1 + 8 + N kullanıcıları HUAWEI cihazlarından Samsonite akıllı kilitlerine dokunarak bavullarını kilitleyebilirler. Daha sonra, 1 + 8 + N ekosistemine 360 Robot Vacuum Cleaner‘e de eklenmiş ve HUAWEI AI Life uygulaması kullanılarak, akıllı otomatik zemin temizleyici kontrol edilebilecek.

Karcher’de gerçek zamanlı olarak su arıtma cihazının filtre ömrü ve su kalitesini algılayabiliyor. HUAWEI AI Life uygulaması Joyoung Akıllı Termostatik Elektrikli Su Isıtıcısı‘nı da 1 + 8 + N ekosistemine eklendi. Kullanıcıların HUAWEI AI Life uygulamasını kullanarak su ısıtıcılarını uzaktan kontrol etmelerini ve izlemelerini sağlar. OPPLE Lighting ise bu uygulama sayesinde bir dizi aydınlatma çözümü sunuyor.