HUAWEI Mobile Türkiye, bu sonbaharı özel bir fotoğraf yarışmasıyla ve dopdolu ödüllerle karşılıyor. HUAWEI yaratıcı ekibinin oluşturduğu jüri tarafından, 6 – 31 Ekim tarihleri arasında yapılacak başvurular arasından her hafta seçilecek en iyi 100 fotoğrafı çeken HUAWEI ödüllü fotoğraf yarışması katılımcıları toplamda 300 kişi, 179 TL değerinde HUAWEI Powerbank kazanacak.

HUAWEI ödüllü fotoğraf yarışması kazandıracak

Ayrıca yarışmaya katılan herkes, HUAWEI Store’da geçerli 50 TL değerinde kuponun da sahibi olurken, çekilen fotoğraflar HUAWEI Topluluğu bünyesinde oluşturulacak en iyi fotoğraflar sayfasında sergilenecek.

HUAWEI ödüllü fotoğraf yarışması

Birincilik Ödülü: P smart 2021

Sonbahar temalı ödüllü fotoğraf yarışması sadece haftalık hediyelerle de sınırlı değil. Yarışma sonunda seçilen en iyi üç görsel özel ödüllerin sahibi olacak. Yarışmanın birincilik ödülü Huawei P smart 2021, ikincilik ödülü Watch GT 2 Pro, üçüncülük ödülü ise Watch Fit olarak açıklandı.

Nasıl katılmalıyız?

Yarışmaya dahil olmak için; HUAWEI Store’a giriş yapmak, daha önceden katılımcının üyeliği yoksa üyelik oluşturmak, yine HUAWEI Store’a e-posta adresiyle kayıt olmak, HUAWEI Topluluğu’na üye olmak ya da giriş yapmak ve yarışma için çekilen fotoğrafın sayfasında yorum kısmında paylaşmak yeterli oluyor.

Sonbahar temalı fotoğraf yarışması hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Basın Bülteni