Elazığ’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen deprem felaketi sonrasında, Türkiye’de hizmet veren GSM operatörlerinden de bölgedeki vatandaşlara destek geldi. Depremden etkilenen bölgelerdeki kullanıcılar için ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri tanımlayan üç büyük operatör, kullanıcılardan da takdir aldı.

Elazığ’daki depremzedelere operatörlerden destek geldi

Turkcell tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada: “Elazığ Sivrice deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun.” ifadelerine yer verildi.

Vodafone tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada: “Elazığ’daki müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmaktadır. Geçmiş olsun,” açıklaması yapıldı.

Türk Telekom’dan ise yine Twitter üzerinden yapılan açıklamada: “Elazığ’daki depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Türk Telekom olarak, müşterilerimiz için ücretsiz konuşma ve internet kullanımı tanımlandı. Kriz masamız hazır. Yanınızdayız Elazığ,” ifadeleri ile destek mesajı iletildi.