Hiç drone kullanmayanların kolaylıkla öğrenebilecekleri, Bilkom güvencesiyle sunulan DJI Tello, 10 Temmuz itibarıyla BİM Mağazaları’nda 499 TL fiyatla satışa çıkıyor. Dahili kamerasıyla sosyal medya için profesyonel videolar çekebilen Tello ile drone keyfini yaşamak yeni başlayanlar için oldukça kolay olacak. Profesyonel çekimler yapabilecek kamerası ile öne çıkan DJI Tello, güvenli yapısı ve özellikleri sayesinde özellikle yeni başlayanlar için oldukça kullanışlı bir drone keyfi sunacak.

DJI Tello, BİMe özel kampanyayla avantajlı fiyatla satılacak

Akrobatik drone ile sosyal medyada profesyonel çekimler paylaşın

Havaya atıldığında yükselen, 360 derece dönebilen ve el üzerinde zıplama gibi akrobatik hareketleri kolayca yapabilen ve eğlenceli bir uçuş keyfi sunan DJI Tello, mobil uygulaması ile 100 metreye kadar mesafeden kontrol edilebiliyor. Sahip olduğu çift anten ile dahili kamerasından telefon ekranına canlı görüntü yansıtabilen Tello, EZ Shots özelliği ile bu görüntüleri profesyonel çekimlere dönüştürerek sosyal medyada paylaşma imkanı veriyor.

Çocukları korumak için güvenli yapı ve özellikler

DJI Tello, yumuşak ve korumalı pervaneleri ve kumanda bağlantısı kopsa bile yumuşak iniş yapabilmesi sayesinde yetişkinlerin yanı sıra, çocuklar tarafından da güvenle kullanılabiliyor. Güvenli ve keyifli bir deneyim sunmasıyla öne çıkan drone, 80 gram ağırlığı ve ufak boyutları ile hem açık hem de kapalı alanlarda keyifli dakikalar geçirmeyi sağlıyor. İlk defa drone kullanacaklar için Bilkom güvencesiyle 10 Temmuz tarihinden itibaren BİM Mağazaları’nda 499 TL fiyatla satılacak.