Daha Gelişmiş ve Performanslı

Samsung, performans ve kullanılabilirliği, modayı yansıtan şık bir tasarım içinde uygun satış fiyatıyla sunan yeni Samsung 3 Serisi 350 Dizüstü Bilgisayarları’nı pazara sunduğunu duyurdu.

3.nesil Intel® Core™ i7 işlemciyi destekleyen Samsung 3 Serisi 350 Dizüstü bilgisayarları kullanıcılarına güvenilirliğin yanısıra canlı tasarımıyla kaliteli performans deneyimi sunuyor. Optimum düzeyde taşınabilir olan yeni seride, yansıtmaz özellikli ekran hem iç hem de dış mekanlarda keskin ve net görüntüler gösterirken, bilgisayarların hafif ve taşınabilir tasarımı ince bir çerçeve ile tamamlanıyor. Yeni Samsung 3 Serisi 350 daha fazla taşınabilirlik özelliği sunmak için 7 saate kadar pil ömrü de sunuyor.

3.nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve 8GB bellek kapasitesi sayesinde kullanıcılar internette daha hızlı gezebiliyor; Microsoft Office görevlerini ve müzik & video dosyalarını dönüştürme gibi en zorlayıcı uygulama işlemlerini dahi çok daha kısa sürede gerçekleştirebiliyor. 

Samsung 3 Serisi 350, maksimum 2 GB kapasiteli AMD Radeon™ HD7670M grafik kartı içeriyor ve oyun gibi yoğun uygulamalarda mükemmel görsel performans sunuyor. E-posta, internette gezme gibi daha basit ve temel uygulamalarda ise otomatik olarak dahili Intel grafik kartı kullanılarak pil ömrü uzatılıyor. Intel® işlemcili modelin yanısıra yeni Seri 3’te AMD’nin A8 – 4500 APU işlemcisi bulunan Seri 3 355 de yer alıyor.

Samsung 3 Serisi 350’nin pili 7 saate kadar dayanıyor. Seride ayrıca dahili web-kamera, dokunmatik fare, HD Ses, iki adet 1.5 Watt hoparlör, dahili mikrofon ve 802.11 bg/n Wi-Fi bulunuyor. Diğer rakip ürünlerin aksine, 3 Serisi 350’de iki adet USB 3.0 portu yer alıyor ve alışılagelmiş USB 2.0 portuna göre 10 kat daha hızlı veri transferi yapılabiliyor.