Crysis Remastered çıkış tarihi 23 Temmuz gibi görünüyor. Oyunun planlanan oyun içi fragmanından önce bir şekilde çıkış tarihi de sızdırılmış durumda.

Dün gece Microsoft Store üzerinden Crysis Remastered ile ilgili bir takım haberler açıklandı. Oyun içi bilgilerin ve ilk versiyonlardan üzerine eklenen gelişmelerin yanı sıra oyunun çıkış tarihini ve hangi platformlara çıkacağını da öğrenmiş olduk. Crysis Remastered PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Crysis Remastered çıkış tarihi olarak 23 Temmuz tarihine işaret ediliyor.

Crysis Remastered çıkış tarihi

Microsoft Store’da yayınlanıp sonra geri kaldırılan bilgilere dikkatli kullanıcılar tarafından ulaşıldı. Öncelikle Microsoft Store, oyundan kesit olan bir fragmanı sayfasına ekledi ardından Crysis Remastered hakkında bilgilendiren bir yazı yazdı.

Microsoft Store’da yayınlanan oyun hakkında bilgilendiren bir yazı yazdı.
Crytek’in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Crysis Remastered

Zırhını kuşan: Nano Zırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.
Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.
Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.
Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.
Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis Remastered dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

Crysis Remastered PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Crysis Remastered çıkış tarihi olarak 23 Temmuz tarihine işaret ediliyor. Ayrıca oyunun boyutu 7.1 GB olacak.

Haberin kaynağı : Buraya tıklayın