Papellerinizi hazırlayın Captain America Fortnite Battle Royale ile geri dönüyor. Oyun içi 2000 Papel ile 4 Temmuz günü Markete gelmesi planlanan Captain America’yı gerçek para ile 20 Dolar’a envanterinize ekleyebileceksiniz.

Captain America Fortnite

Fortnite oyuncuları geçtiğimiz günlerde 2.Bölüm 3.Sezona kavuşmuştu. Adeta yılan hikayesine dönen 2.Bölüm 3.Sezon uzun zamandır erteleniyordu. Bunun önemli nedeni olarak Koronavirüs pandemisi işaret edildi. Ayrıca oyuna bazı görevlerin ve karakterlerin de eklenmesi 2.Bölüm 3.Sezonun gecikmesi için önemli bir etken olabilir. Çünkü oyuna DC’nin önemli karakterlerinden biri olan Aquaman eklendi.

Fortnite yeni sezon, yeni heyecan

Fortnite Battle Royale 4 Temmuz’da Amerika’nın Bağımsızlığının yıl dönümünü ve bu kutlamaya özel oyun içi yeni etkinliklerin yapılması planlanıyor. Fortnite Battle Royale’de Captain America gibi bir çok film karakterini görmüştük. Epic Games gerçek hayatta 20 Dolar, oyunda ise 2000 Papel’e satın alabileceğimiz Captain America setinin yanında birde Captain America’nın kalkanını veriyor. Kalkanı envanterinizden ayarlıyorsunuz ve kalkan Captain America’nın kolunda asılı duruyor hem de kazma görevi görüyor. Henüz çantadan bahsedilmedi. İzlediğimiz fragmanda da çanta yer almıyordu. Muhtemelen bu setin içerisinde çanta yer verilmemiş, daha sonra ayrı olarak mağazada görebiliriz. Fortnite için Epic Games sadece bunu getirmek ile kalmıyor. 2000 Papel’in üzerine 300 Papel daha öderseniz 4 Temmuz’da Amerika’nın bağımsızlığı için gerçekleşecek özel etkinlik için size bir de havai fişek veriyor.

Fortnite’a ilk olarak 2018 Mayıs ayında Avengers Infinite War’un hemen arkasından Thanos eklenmişti ve Thanos’a özel oyun modu gelmişti. Ardından oyuna Batman ve Justice League’den bir kaç karakter daha eklenmişti. Eklenen bir diğer film karakterleri ise John Wick ve yoldaşı Sofia mağazadaki yerini almıştı. Şimdi ise Captain America’yı aramızda görüyoruz. Captain America’nın 4 Temmuz Amerika Bağımsız günü ile ilgili yayınlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Captain America, Captain America Zırhı ve diğer sete ait eşyalar bu geceden itibaren Fortnite Battle Royale mağazasındaki yerini alacak.

Fortnite Battle Royale Captain America fragmanı

Fortnite Battle Royale 2.Sezon 3.Bölüm hakkında daha detaylı bilgiyi buraya tıklayarak Epic Games’in sitesinden öğrenebilirsiniz.