BWM‘de şu sıralar biraz sızıntı var gibi görünüyor, ikinci kez gelecekteki bir BMW ürünü sızdırıldı. Bundan önce BMW 2 serisi Coupe modelinin arka kısmı ve arka farları görünüyordu. Bu sefer tam boyutlu, hiçbir şey saklamayan BMW iX3 yeni görünümü sızdırıldı.

scott26.unofficial isimli Instagram hesabına göre fotoğraflar resmen BMW iX3’e ait. Fotoğraflar herhangi bir render gibi değil, prototip bir modele benziyor. Tabii ki bu henüz doğrulanmış bir haber değil ancak içimizde doğru olduğuna dair bir his var.

BMW iX3 yeni görünümü sızdırıldı

BMW iX3 yeni görünümü sızdırıldı, nasıl görünüyor?

İlk olarak tam olarak iX3’ü beklediğimiz gibi görünüyor, konsept ve sızıntılardaki fotoğraflara çok benzer. Normal BMW X3’e çok benzese de yeni bir ızgara, yeni modern jantlar, açık mavi marşpiyel ile çok daha fütüristik bir görünüme kavuşmuş. Eğer iddia edildiği gibi bu sızıntı doğruysa, biz çok beğendik. BMW X3 zaten çok karizmatik bir görünüme sahip, EV versiyonu tam olarak üstün teknoloji versiyon gibi duruyor, tam olması gerektiği gibi.

Sızıntının doğruluğu bir yana, otomobil üreticilerinin tanıtımlarında kullandıkları fotoğraflara çok benzemesi de bir gerçek. Arkasında modern görünümlü camlı binanın yanı sıra ağaçların da olduğu şehir merkezine benziyor. Bu otomobil üreticilerinin bir pazarlama tekniği, ayrıca çok şık şekilde düzenlenmiş, temiz ve profesyonel görünüyor.

BMW iX3’e gücü arka aksında yer alacak elektrik motorundan alacak. Zemindeki 74 kWh pil ile 435 KM menzili olacak. Bunlar elektriğe geçiş için yeterli özellikler. Hem Mercedes-Benz EQC hem de Audi e-tron’un en iyisi. Arabanın ABD pazarına giriş yapmayacağını da belirtelim.

BMW iX3’ü merakla bekliyoruz, zira bu fotoğraflar ilham verici. Eğer bu fotoğraflar iddia edildiği gibi gerçekse BMW zaten çok yakında BMW iX3’ü tanıtacaktır. Merakla bekliyoruz.

BMW 2 Serisinin Coupe modeli nasıl görünüyordu?

Daha önce yapılan iddia bir Instagram hesabında BMW 2 serisinin Couple modeli olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaşılmıştı. O fotoğraf şu şekilde:

Sadece arka bölgesi ve farlarının tamamı görünen aracın, 1 Serisinin Sedan modeli olduğu da iddia ediliyor.