Aktüel ürünleri ile zaman zaman teknoloji tutkunlarını da kapısında sıraya sokabilen zincir marketler BİM ve A101, bu hafta da teknoloji severlere uygun fiyatlar ile yeni teknolojik ürünler sunuyor. Özellikle orta seviyede bir akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılar, BİM’in bu haftaki indirimlerini kaçırmaması gerekiyor.

BİM ve A101’de teknoloji ürünlerinde yine ucuzluk var

İşte bu hafta BİM ve A101 mağazalarında satışa sunulacak indirimli ürünler:

BİM İndirimleri

Samsung Galaxy A70

Samsung’un orta seviyedeki iddialı modellerinden biri olan Galaxy A70, 6.7 inç’lik AMOLED ekrana sahip. 8 çekirdekli işlemcisi, 6 GB RAM’i, 128 GB hafızası, 3 arka kamerası ve ekran içi parmak izi okuma özellikleri ile dikkat çeken model, 4500 mAh’lik de batarya kapasitesi ile fiyat performans tarafında iddialı bir konuma yerleşiyor. Telefonun BİM fiyatı ise 2.599 TL.

SmartFit Bileklik

Bu hafta BİM’de satışa sunulan bir diğer dikkat çekici ürün ise Smartfit marka akıllı bileklik oluyor. Renkli TFT ekranı, 90 mAh pil kapasitesi, 5 ila 7 gün arasında şarj ömrü ile oldukça tercih edilebilir bir ürün olmayı başarıyor. Bilekliğin fiyatı ise 59,90 TL.

Bu iki önemli ürün haricinde BİM mağazalarında bir de Motorola kulaklık satışa sunulacak. Kablolu kulaklık ihtiyacı olanlar için de ürün fiyatı 19.90 TL olarak belirtildi.

A101 İndirimleri

Toshiba 49” Ultra HD Smart Led TV

Bütçesini çok fazla zorlamadan kaliteli bir TV satın almak isteyen kullanıcılar, A101’de bu hafta ücretsiz montaj avantajı ile satışa sunulan Toshiba’nın 4K TV’sini tercih edebilir. Smart TV özelliklerini de içerisinde bulunduran ürün, 3 yıl Vestel garantisi ile geliyor. Ürünün fiyatı ise 2.799 TL

Hi Level 39HL560

Daha küçük ve uygun fiyata bir TV almak isteyen kullanıcılar ise HiLevel’ın 39HL560 modelini tercih edebilir. Full HD çözünürlük sunan 39HL360, içerisinde dahili uydu alıcısı da bulunduruyor. Konsol için monitör olarak da kullanılabilecek olan bu TV, 1.199 TL’lik fiyat etiketine sahip.

LG Q60

Giriş seviyesinde iddialı fiyatı ile günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir model olen LG Q60, 8 çekirdekli işlemcisi, 3 GB RAM’i parmak izi ve 3’lü kamera sistemi ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Telefonun fiyatı ise 1.149 TL bandında.