Samsung Galaxy M10 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı

Giriş ve orta segmente konumlandırdığı telefonlardan biri olmasını beklediğimiz Samsung Galaxy M10 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Aslında ilk bilgiler de diyebiliriz. Samsung’un önümüzdeki sene orta ve giriş segmentte yer almasını planladığı en önemli telefonlardan biri olmasını beklediğimiz Galaxy M10’un Geekbeanch testinde görünen telefonun şimdide işlemci ve bellek detayları nihayet netlik kazandı. Aslında uzun bir süredir Galaxy M20 ve Galaxy M30 hakkında bir süredir bilgiler almaktayız.

Samsung Galaxy M10 Orta segmente alternatif olabilir!

Samsung Galaxy M10’un Benchmark testindeki vererek göre Samsung Sm-m105f model numarasına sahip modelin yongası Exynos 7870 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Aslında bu yonga seti daha öncesinde Galaxy J6 ve A6’nın 2018 modelinde sıkça karşılaşmıştık.

Samsung Galaxy M10 büyük ihtimalle Android 9.0 ile çıkması bekleniyor. Ayrıca ram tarafında fena saymayacağımız 3GB Ram ve depolama tarafında ise 32GB depolama alnı göreceğiz. Orta ve giriş segmente oldukça güçlü bir alternatif olmasını beklediğimiz Samsung Galaxy M10, eğer uygun bir fiyata çıkarsa önümüzdeki senenin en iddialı telefonlarından biri olabilir.                                                 

Samsung Galaxy M10 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı