Karşınızda iPhone 7 Plus Retro Edition

Apple ürünlerine yönelik hazırladığı ilginç çalışmalar ile tanınan firmalardan ColorWare, kısa süre önce bu ilginç çalışmalar arasına bir yenisini daha ekledi ve iPhone 7 Plus Retro Edition'u görücüye çıkarttı. Direkt olarak sim kilitsiz olarak 1,899$'dan satışa çıkan versiyon, sizin de yukarda görebileceğiniz üzere Apple'ın eski Mac bilgisayarlarındaki tasarım dilini kullanıyor. Bu yüzden "Retro" olarak nitelendirilen telefon, renkli Apple logosuyla dikkatleri üzerine çekiyor ve krem rengiyle herkesi geçmişe götürüyor. Onun haricinde donanımsal ya da yazılımsal bir farkı bulunmayan iPhone 7 Plus Retro Edition, özellikle sıkı Apple fanları tarafından kapış kapış gidecek gibi görünüyor.

Normalde 969$ olan 256GB'lık iPhone 7 Plus'ı "Retro Edition" halinde 1,899$'a satın almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kargo süresinin 2 ila 3 hafta arasında değiştiğinin belirtmekten fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Müjde: Galaxy Note 5 için "Nougat" yayınlandı

Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.