Fast & Furious Takedown iOS ve Android için yayınlandı

Son yılların en sevilen film serilerinden biri kuşkusuz Fast & Furious. Hem hikaye akışı hem de aksiyonu bir arada oldukça uzun bir süredir götüren film serinin bide mobil oyunu piyasaya çıktı. Fast and Furious Takedown, iOS ve Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bu yapım ayrıca harika bir yarış deneyimini bizlere sunmaya hazırlanıyor.  İki platforma da en iyi yarış deneyimini sunmak için çabalayan yapımcı ekip ayrıca oyunda aracınız ile sokak yarışlarına katılıyorsunuz. Ayrıca Nitro gibi özellikler ile geliştirebileceğiniz otomobillerle Los Angeles sokaklarınızda ayrıca bir birine katma fırsatı bulacağız.

Fast & Furious Takedown çıktı!

Grafiksel anlamda pekiyi bulamadığımız oyunun kontrolleri ise oldukça akıcı. Ayrıca telefonda oyunu yan çevirerek değil de dikey olarak tasarlanmış durumda. Fast & Furious Takedown’da birçok oyun içi araç seçeneğinin yanında ayrıca filmde yer alan araçlar ve filmdeki karakterleri de görme şansına sahip oluyoruz.

Fast & Furious hayranıysanız ve mobilde oynayacak bir oyun arıyorsanız bir göz atmanızı tavsiye ederim. Fast & Furious Takedown indirmek için Android sahileri buraya  ,iOS sahipleri ise buraya tıklayabilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Thanos'un aslında Zihin Taşının kurbanlarından biri olduğu ortaya çıktı