Devasa bataryası ile rakiplerine meydan okuyan Moto G7 Power ortaya çıktı

Uzun bir süredir toparlanan sürecine giren ve yeni telefonlarıyla oldukça başarılı işler ortaya koyan Motorola, yeni telefonu Moto G7 Power ile ilgili ilk bilgiler sızmış durumda. Adından da anlaşılacağı üzere batarya konusunda oldukça güçlü bir şekilde geliyor.

5.000 mAh’lık devasa bir pille gelecek olan Moto G7 Power’ın diğer özellikleri ise ilgi çekici. Orta seviyeye hitap edecek olan telefon işlemci tarafında orta seviyeye konumlandırabileceğimiz Snapdragon 632 yer almakta. Ekran tarafında ise artık standartlaşan devasa bir ekran bizleri karşılıyor.  6.2 inçlik devam erzak ve 159x76 mm boyutlarıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başaracak gibi duruyor. RAM ve depolama tarafında ise henüz bir sızıntı gerçekleşmedi, ama tahminimiz 3GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olmasını bekliyoruz.

Moto G7 Power'ın batarya kapasitesi 5.000 mAh!

FCC’de ortaya çıkan görüntülere de bakacak olursak tek arka kamera ile gelecek ve alt kısmında ise LED flaş yer alacak. Onun hemen yanında ise Motorola’nın yarasa kanadı logosu olan bir parmak izi tarayıcısı da yer almak bekleniyor. Şuan için elimize geçen bilgiler bunlar, Moto G7 Power hakkında yeni bilgileri önümüzde esene yapılacak lansman ile beraber öğreneceğiz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy A8S'den üzücü haber