Colorful'dan LCD ekranlı GTX 1080 Ti

Geçtiğimiz haftalarda NVIDIA'nın tanıttığı en güçlü oyun kartı olan GTX 1080 Ti'nin en can yakıcı özel soğutuculu modellerinden biri ortaya çıktı. Colorful'un geliştirdiği GTX 1080 Ti'nin diğerlerinden en büyük farkı üzerinde LCD ekran barındırması. Bu sayede kartın sıcaklığını, çekirdek ve bellek frekanslarını rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. Tüm bunların dışında hız aşırtma yapmak istediğiniz anlarda ise belirttiğim değerleri ekran üzerinden görebildiğiniz için işiniz kolaylaşacak.

Henüz çekirdek ve bellek hızları belirtilmeyen Colorful iGame GTX 1080 Ti, kasanızda üç slotluk yer kaplayacak ve soğutucusunda ise üç fan bulunuyor. LCD ekran ve soğutucusu sayesinde yüksek hız aşırtma desteği verebileceğini söyleyebiliriz. Tasarım konusuna şunu da ekleyelim, iki adet 8-pin güç girişi barındırıyor. 

10 Mart'tan beri satışta olan GTX 1080 Ti'nin henüz özel soğutuculu modelleri piyasaya sunulmadı. Önümüzdeki günlerde çok daha yüksek frekanslarla ve daha kaliteli soğutucularla aramızdaki yerini alacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Google ağzını bozdu

Author