Avengers 4'ün Yeni Kötü adamı ile ilgili ilk detaylar belli oldu

Avengers 4’ün gelmesine artık 7 aydan oldukça az bir süre kaldı. Özellikle yeni film hakkında birçok detay internete düşüyor olsa da bu seferki iddia ciddi anlamda yeni filmi etkileyecek gibi. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Thor ve Rocket Racoon ile alakalı Kuantum zırhı internete sızmıştı. Sızan görüntünün bir oyuncuğa ait olduğu ve arkasında ise yeni filmde yer alması beklenen bazı detaylar yazılmıştı. 


Avengers 4ün Yeni Kötü adamı ile ilgili ilk detaylar belli oldu


Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan Marvel's Avengers: Infinity War: The Cosmic Quest Volume Two: Aftermath kitabın arka kapağında ilginç bilgiler yer alıyor.

 

''Eski üyelerinde yer aldığı yeni bir takım, hem kendi geçmişleriyle yüzleşecek hem de everenin yarısını yok eden sonsuzluk taşlarıyla ilgili sorunları çözecek.  Peki, bu sorunu çözmeye çalışırken aslında sonsuzluk taşlarıyla beraber aslında yeni bir düşmanın doğuşunu öğreniyorlar.''

 Avengers 4ün Yeni Kötü adamı ile ilgili ilk detaylar belli oldu

Bunun dışında ayrıca geçtiğimiz ay internete sızan, Thor ve Rocket Racoon oyuncağının arkasında da aynı ifade yer almakta.

 

‘’Asgard’lı Thor, güçlü Stormbreaker'ı ile yeni düşmanlarla savaşıyorlar.”

Bu yeni düşman hakkında internette büyük spekülasyonlar dolaşmakta. Özellikle bu düşmanın Galactus olduğu yönünde ciddi düşünceler var. Zira Fox’un artık Disney tarafından satın alınmasıyla beraber X-men ekibi de dahil birçok Marvel karakteri yuvasına dönmüştü. Böylelikle aslında Fox ve Marvel birleşmesi çok rahat bir şekilde başlayabilir.  Ayrıca internette dolaşan bir diğer isim ise Kang the Conqueror. Kendisi aslında bu film için çok uygun bir isim de diyebiliriz. Aslında kim olursa Thanos’un Avengers 4’de tek başına olmadığını öğrenmiş oluyoruz aslında.