Arrow Launcher'a tablet desteği

Microsoft'un Android cihazlar için geliştirdiği kullanıcı arayüzü Arrow Launcher, önemli bir güncelleme aldı ve en sonunda uzun zamandır talep edilen tablet desteğini kazandı. Hayalleri gerçeğe dönüştüren Microsoft Garage projelerinden bir tanesi olan Arrow Launcher, sadelik ve kullanım kolaylığına odaklanıyor ve artık tabletlerde de aktif olarak görev yapıyor. En çok kullanılan uygulamalara ekranın üst bölümünden erişim sunan modern arayüz, sağa doğru sürükleme ile notlar ve hatırlatıcıları açarken, sola doğru sürüklemeyle ise sık iletişime geçtiğiniz kişilerin bir listesini karşınıza getiriliyor. Yukarı doğru sürükleme ek kısayollar gibi opsiyonları ekrana getirirken, uygulamalar menüsündeki kısayollar alfabetik sıraya göre diziliyor ve böylece kısayollara daha hızlı ulaşılabiliyor. 

Android tarafında yükseltildiği 3.1 sürümüyle tablet yanında diğer birçok konuda da geliştirme alan Arrow Launcher, ücretsiz olarak direkt şekilde buradan elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oyunculara özel el ısıtma cihazı: Heatbuff (Video)

Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.